• Ubytování Praha 5 - Zobrazit stránky v českém jazyce   
  • Accomodation Praha 5 - Switch to English   
  • Unterkunft Praha 5 - Seiten auf deutsch zeigen   
  • Alojamiento Praha 5 - Consulte las páginas en el idioma español   
  • Жилье Прaгa 5 - Показать сайты на русском языке   
Ubytovanie Praha 5
Praha 5 - ilustračné foto

UBYTOVANIE

ODPORÚČAME

Odporúčame Vám navštíviť tiež portál Ubytovanie Slovensko, ktorý obsahuje odkazy na viacej ako dveste penzionov a hotelov v Slovenskej republike. Veľký výber ubytovania v Prahe ponúka rázcestník Hotel-Ubytování.

PRIDAŤ ODKAZ

Pension KAREL ***
[ Ubytovanie Praha 5 - Mutěnínská 23/1119 ] - Praha

Pension KAREL

Raňajky, ktoré sú podávané formou švédskych stolov, zariadenú kuchynku s možnosťou vlastného varenia. Ubytovanie v Prahe Pension Karel okolí:. Pension Karel v Prahe ponúka možnosť vo svojom okolí spoznať Údolie motolského potoka, ktoré je krásne zrekultivovaná plocha. Je tu mnoho tůněk, jazierko pod pieskovcovú skalou, trávnaté rekreačné plochy, detské ihrisko. Skvelé miesto na prechádzky a odreagovanie. Alebo môžete navštíviť v okolí nepreberné množstvo kultúrnych i historických pamiatok.

ceny od 1 000,00 Kč
Pranie prádla, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNODomáci maznáčikovia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBezbariérový prístup, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOInternet, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNORecepcia 24 hodín, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOSprievodca, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOHotelový transport, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOTaxi, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOÚschovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOPožičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOWhirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOPizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOPivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNO
Doporučte tyto stránky:

KONTAKT

E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865

FOTOGALÉRIA